SAADUD TEADMISED PRAKTIKASSE!

Praktilised töövahendid, harjutused ja elustiilimärkmik

Kas tuleb tuttav ette, et peale koolituse või loengu kuulamist on töötajad indu täis, aga argirutiini saabudes jäävad saadud teadmised unustuste hõlma?

Selleks, et saadud teadmised jõuaksid praktikasse ning neil oleks võimalus kujuneda harjumusteks, on kriitiline, et nendega tekiks isiklik suhestumine. Seepärast on harjumuste muutmise programmi oluliseks nurgakiviks praktilised tööriistad, vaheülesanded koolitajatelt ja elustiilimärkmik. Nii saab erinevaid meetodeid omal nahal järgi proovida, mis on oluliseks eelduseks, et saadud teoreetilised teadmised ka reaalselt igapäevas rakendust leiaksid.

Elustiilimärkmik ja töövahendid

OSALEDES “RAHVATERVISE AKADEEMIA ELUSTIILI PROGRAMMIS” SAAD LISAKS:

Praktilised töövahendid ja juhendid.

Koolitustega kaasnevad praktilised töövahendid, mille abil hõlpsasti saadud teoreetilisi teadmisi rakendada. Olgu selleks nutikad menüü ja toidukordade planeerimise mudelid, lihtsad retseptiideed, heade unerutiinide loomise raamistik, füüsilised harjutused, mis ergutavad keha või teadlikkuse harjutused, mis rahustavad meelt – programmi lõpuks täitub osaleja ”tööriistakast” lihtsate ent vajalike meetoditega, mille abil igapäevaselt tervist toetavat elustiili luua.

Osaleda põnevates harjutustes ja väljakutsetes.

Selleks, et teadmised ka päriselt kasutusse jõuaksid, on oluline erinevad praktikad omal nahal järele proovida. Just sellele mõeldes on meie koolitajad välja töötanud sihipärased, aga seejuures ka meeleolukad ning kergesti teostatavad harjutused ning väljakutsed. Erinevad praktilised momendid leiavad aset koolituste vahelisel perioodil, misläbi hoitakse fookust kogu programmi vältel. Samas on harjutuste näol tegu väikeste ”ampsudega”, mis on kõigile jõukohased, seda ka kiire elutempo puhul.

Elustiilimärkmiku “Harjumused, mis loovad muutust!”

Rahvatervise Akadeemia tervise ekspertide poolt välja töötatud elustiilimärkmik võimaldab osalejal eesmärgistada oma tervist toetavaid tegevusi, jälgida progressi ning hoida programmi vältel motivatsiooni. Lisaks koondab see tehtud harjutusi ja töövahendeid, mille juurde on lihtne ka koolituste järgselt tagasi pöörduda. Digitaalset märkmikku on võimalik täita arvutis kui ka soovi korral ise välja printida.

Kui soovid veelgi põhjalikumat lähenemist, uuri ka järgnevate võimaluste kohta:

Ettevõtte tervisekonsultatsioon

1:1

Üks-ühele toitumisnõustamine

Praktilised toidukoolitused

Siret Saarsalu

Siret Saarsalu
Rahvatervise Akadeemia asutaja ja tegevjuht

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top