+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Imetamisnõustaja väljaõppe koolitaja

Küllike Põlma
Imetamisnõustaja väljaõppe koolitaja - Küllike Põlma
2 08 2021

Imetamisnõustaja väljaõppe koolitaja – Küllike Põlma

//
Kommentaarid0

Kogemus- ja imetamise nõustaja Küllike Põlma on üks suurepärasest 14-st Imetamisnõustaja väljaõppe koolitajatest.

Olles omal nahal kogenud nii raseduse katkemisi, enneaegsete laste sündi, rasedusjärgset depressiooni kui ka probleeme imetamisega, leidis Küllike, et oma suure kogemustepagasi ning teadmistega soovib ta toetada ja nõustada teisi emasid-isasid, kes samade probleemidega silmitsi peavad seisma. Viimased 10 aastat ongi Küllike erinevatele nõustamistele pühendunud.

Nõustamistöö kõrvalt teeb Küllike ka Sotsiaalministeeriumi juurde loodud Rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee liikme tööd ning on ka Beebisõbraliku haigla hindamiskogu liige ja üks koordinaatoritest.

Tänu pikaaegsele imetamise nõustaja töökogemusele näeb Küllike, kui palju on antud probleemidega hädasolijaid ja abivajajaid ning kui vähe on Eestis põhjaliku koolituse saanud pädevaid nõustajaid.

Sellest ajendatult tekkis Küllikesel mõte põhjalikust väljaõppest ning vestlusest Rahvatervise Akadeemia tegevjuhi Siret Saarsaluga sündiski augustis algav Eesti kõige põhjalikum Imetamisnõustaja väljaõpe, kuhu kaasati valdkonna parimad spetsialistid ja praktikud – teiste seas lastearstid, ämmaemandad, imetamisnõustajad, psühholoogid, füsioterapeudid, toitumisnõustajad ja -terapeudid jne.

Lisaks Küllike Põlmale on koolitajateks:

 Täpsemat infot Imetamisnõustaja väljaõppe kohta loe SIIT.

 Vastuvõtt kestab kuni 13.08.2021.

Video: Roomet Poom