+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Rahvatervise Akadeemia kogukond

Rahvatervise Akadeemia kogukond

Rahvatervise Akadeemia kogukond on koht, kus saab jagada valdkonnaspetsiifilisi kogemusi, arutleda parimate praktikate üle, saada infot uute trendide, suundade ja valdkonna arengute teemal ning kohtuda kolleegide ja endiste õpikaaslastega. Rahvatervise Akadeemia kogukonna moodustavad toitumisnõustaja või -terapeudi väljaõppe lõpetanud õppijad ja hetkel koolitusel osalevad õppijad.

Rahvatervise Akadeemia kogukonna üritustel astuvad üles oma ala spetsialistid, teadurid ning koolitajad, et toetada ja inspireerida kogukonna liikmeid oma erialal ja erialaga alustamisel.

Kogukonna toetamiseks ja inspireerimiseks on 2022/2023 õ.a planeeritud järgmised üritused:

Toimunud sündmused

30.11.2022 “Toitumisnõustaja kui ettevõtja”

Esimesel kogukonna sündmusel jagasid oma kogemust Rahvatervise Akadeemia looja Siret Saarsalu ning Confido toitumisnõustaja, Rahvatervise Akadeemia vilistlane ja õppija Anne-Mai Küünemäe.

15.03.2023 “Toiduinnovatsioon”

Teisel kogukonna sündmusel jagas oma kogemust ja põnevat erialast teadmist Rahvatervise Akadeemia vilistlane ja TFTAKi innovatsioonijuht Ene Viiard.

Tulevased sündmused

7. juuni 2023 “Toitumisnõustaja kui turundaja”

 

Kui soovid saada kogukonna liikmetele mõeldud infot, jagada kogemusi ning arutleda parimate praktikate üle, siis liitu kogukonnaga SIIT.