+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

TOITUMISNÕUSTAJA- JA TERAPEUDI KUTSEKVALIFIKATSIOONIGA KOOLITAJAD

10 07 2017

TOITUMISNÕUSTAJA- JA TERAPEUDI KUTSEKVALIFIKATSIOONIGA KOOLITAJAD

//
Kommentaarid0

Juunikuus andis Eesti Tervisedenduse Ühing taas välja toitumisnõustaja ja -terapeudi kutseid ning meil on hea meel teada anda, et kutseid jagus ka meie koolitajatele!

Pool aastat kestnud mitmeetapilise hindamise tulemusena said meie koolitajatest toitumisnõustaja kutse Tuuli Taimur ja Erle Jõema ning toitumisterapeudi kutse Kristel Ehala-Aleksejev. Meil on suur rõõm, et kaheteistkümnest kutsekvalifikatsiooniga spetsialistist neli kuuluvad meie koolitajate hulka!

Kui ka Sinul on soov õppida toitumisnõustajaks või taotleda järgmisel aastal samuti toitumisnõustaja või -terapeudi kutset, siis oled oodatud meie kursustele ja koolitustele, mida viivad läbi oma eriala parimad ja tunnustatud spetsialistid, sh toitumisterapeudid, arstid, psühholoogid, füsioterapeudid jne. Lektorite hulgas on nt Siret Saarsalu, dr Kristel Ehala-Aleksejev, Ege Johanson, prof Ruth Kalda, Tagli Pitsi, dr Anneli Rätsep ja mitmed teised.

Juba 25. augustil alustab järjekordne toitumisnõustaja väljaõpe, mille avalduste ja dokumentide vastuvõtt on juba täies hoos.

Kui aga oled juba toitumisnõustaja, siis pakume Sulle erinevaid täiendõppekoolitusi, mis on heaks ettevalmistuseks ja täienduseks ka neile, kes soovivad tulevikus taotleda toitumisnõustaja või -terapeudi kutset.

Lisaks on Rahvatervise Akadeemia koolitused kooskõlastatud Eesti Õdede Liidu koolituskomisjoniga ning koolitustunde arvestatakse õdede pädevuse taotlemisel.

Põhjalikuma info koolituste kohta leiab meie kodulehel.

Rõõmsate kohtumisteni!