+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Lõpetas toitumisnõustajate III lend

Toitumisnõustajate II lennu lõpetamine Rahvatervise Akadeemias
4 09 2019

Lõpetas toitumisnõustajate III lend

//
Kommentaarid0
/

August on Rahvatervise Akadeemias nii alguste kui lõpetamiste aeg: kuu keskel sai tunnistuse toitumisnõustajate III lend ning nädal hiljem alustas uus õhinat täis kursus. 16. augustil, pärast tihedat kooliaastat ja põhjalikku väljaõpet said lõputunnistuse 21 toitumisnõustajat.

Palju õnne meie tublidele lõpetajatele:

Angelika Randjärv, Anniina Ljokkoi, Diana Liik, Emilia Šventšenite, Erik Šehtman, Ivar Leiten, Jaana Hansman, Janika Kuutok-Ruut, Kadri Sikk, Kaie Kass Agacay, Kaire Rajaver, Kersti Ehrlich-Peets, Kätlin Kuus, Mario Pruul, Marjut Reinike, Merike Heide, Nadežda Värk, Natalia Kallas, Riin Hiieväli, Triin Tago

Vaid aasta jooksul omandasid nad põhjalikud toitumisalased teadmised ja oskused. Inimese anatoomia, füsioloogia ja toitumise biokeemia on vaid väike osa nende teadmistepagasist. Nad omavad nüüd oskusi, et personaalseid menüüsid koostada ja analüüsida ning erinevaid tehnikaid kasutades nõustamisi läbi viia. See kõik annab neile head eeldused, et olla inimestele teejuhiks elustiili muutmisel, tervise hoidmisel ja edendamisel ning haiguste ennetamisel. Loe õppe kohta lähemalt SIIT!

Toitumisnõustajate III lennu vilistlase Angelika tagasiside õppele:

Valisin õpinguteks Rahvatervise Akadeemia pärast seda, kui olin tutvunud lektorite loeteluga. Saan öelda, et selles osas ületati minu ootused mitmekordselt. Aasta jooksul edastasid meile teadmisi oma eriala professionaalid, kes lisaks teadmistepagasile olid äärmiselt meeldivad ja silmapaistvad inimesed ning osavad kõnelejad. Ma ei hakka eitamagi, et iseseisvat tööd tuli teha omajagu, kuid kui need tehtud said, oli kasutegur märkimisväärne. Tunnen, et korralik vundament sel teemal sai laotud ning ülejäänu on juba minu enda teha. Jään tundma puudust nendest teadmistest tulvil lõbusatest nädalavahetustest, mille veetsin koos oma võrratute kursakaaslastega! PS! Rahvatervise Akadeemias töötavad võileivamäärete võlurid ehk tasus ka pause oodata 😋”

Soovime teile tuult tiibadesse, sära silmadesse ja indu inimeste juhendamisel!