+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Uudised

Toitumisnõustaja eriala VII lennu lõpetajad
21 12 2021

Rahvatervise Akadeemias lõpetas toitumisnõustajate õppe VII lend!

Rahvatervise Akadeemias lõpetas juba VII lend toitumisnõustaja väljaõppe!

17.12.2021 puhusime tuule tiibadesse toitumisnõustaja väljaõppe VII lennule. Aastane hübriidkoolitus võimaldas põnevatest koolitustest osa saada nii kohapeal kui ka mugavalt kodust, mõningatel juhtudel isegi maailma teisest otsast. Tänu meie mitmeaastasele veebikoolituste läbiviimise kogemusele on zoomi koolitused läinud ajas aina kvaliteetsemaks, mistõttu julgeme neid ka edaspidi õppijatele pakkuda.

Värsked lõpetajad tõid toitumisnõustaja õppe kohta kõige positiivsema ja väärtuslikumana välja muuhulgas, et teadmisi saadi paljudelt erinevatelt suurepärastelt koolitajatelt, et õpet rikastasid praktilised tööd ja grupiarutelud ning et kaetud oli väga laialdaselt teemasid. Näiteks said õppijad lisaks teadmistele tervislikust toitumisest ülevaate ka inimese anatoomiast, biokeemiast, keskkonnateadlikust toitumisest, söömishäiretest, inimeste väärtuste ja uskumuste mõjust harjumustele ning motivatsioonile, ja uute teadmiste kinnistamiseks teha ka juhtumianalüüse.

Rõõmuga saadame uutele põnevatele väljakutsetele 8 tubli ja andekat diplomeeritud toitumisnõustajat, kes saadud uusi teadmisi ja oskusi rakendades meie ühiskonda positiivseid muutusi looma hakkavad:

Aili Püks, Kaia Saar, Ülle Saar, Kärt Pärtel, Maarja Õis, Eva Liisa Oks, Silja Maksimik, Kristiina Kuusemets.

Soovime veelkord palju õnne ja õnnestumisi kõigile lõpetajatele!

 

Järgmine toitumisnõustaja väljaõpe toimub täielikult veebis ning algab juba 21.01.2022. Uuri lähemalt siit.