+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Meie vilistlased

Jaana Hansman
Jaana Hansman - toitumisnõustaja õppe vilistlane
12 07 2021

Saa tuttavaks meie vilistlasega – Jaana Hansman

//
Kommentaarid0

Järgmine silmapaistev Toitumisnõustaja õppe vilistlane, keda soovime Sulle tutvustada on Jaana Hansman – särav ja positiivsest energiast pakatav Naiste heaolu coach.

Rahvatervise Akadeemia toitumisnõustaja õppesse tõi teda pikaajaline huvi tervisliku toitumise vastu, uudishimu veelgi rohkem teemast teada saada ning soov osata teistelegi sellel alal nõu anda.

Õppe käigus omandas Jaana põhjalikud teadmised tõenduspõhisest toiduteadusest ning ka nõustamise oskused, mis innustas teda selles valdkonnas ennast teostama ning teisigi aitama.

Olles ise nooremana läbi teinud võitluse madala enesehinnangu, negatiivse kehakuvandi ning erinevate dieetidega, on Jaanal otsene kogemus, kui suurel määral taolised heitlused võivad elukvaliteeti ning heaolu vähendada.

Toitumisnõustaja õppe käigus sai talle selgeks, et soovibki aidata teistel naistel neid nn sisemisi elukvaliteedi vaenlasi kergemini seljatada ning oma eesmärkide ja unistusteni kiiremini jõuda.

Naiste heaolu coachina õpetab Jaana naisi intuitiivselt ja teadlikult toituma, end oma kehas hästi tundma ning ennast armastama.

Jaana tegemistel saad silma peal hoida Instagramis ja kodulehel.

Kui Jaana inspireeris Sind oma teadmisi tervise ja toitumise valdkonnas täiendama ja toitumisnõustaja õppesse tulema, siis veel on avatud vastuvõtt 27.08.2021 algavale kursusele.

Lisainfo jaoks kliki SIIA.