+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Meie koolitajad

Ene Viiard
Ene Viiard
16 08 2023

Saa tuttavaks toitumisnõustaja õppe koolitajatega – Ene Viiard

//
Kommentaarid0

Seekord tutvustame Toitumisnõustaja õppe koolitajat Ene Viiardit. Ene on Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse arendusjuht ning oma igapäevatöös aitab nii Eesti kui ka välismaa ettevõtetel toiduinnovatsiooni tarbijani tuua. Omades kogemusi pea kõigis toiduainetööstuse valdkondades, tunneb ta hästi levinumate toidu valmistamise ja säilitamise protsesside eripära. Ene on ka ise läbinud toitumisnõustaja õppe Rahvatervise Akadeemias ning kuulub Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse.

Toitumisnõustaja õppes viib Ene läbi kahte koolitust. Toitumisõpetuse raames räägib ta taimetoitlusest ja veganlusest ning teiseks õppeaineks on toidutehnoloogia ja töötlemise mõju toitainete sisaldusele. Viimases aines on suurepärane võimalus saada ülevaade, milliseid meetodeid toidu töötlemisel kasutatakse, kuidas lugeda toidu pakendeid, valida rasvainet toidu valmistamiseks, kas mikrolainega tohib toitu töödelda ja palju muud huvitavat. Kaasa saab vajalikud teadmised iseenda toidulauale valikute tegemiseks kui ka klientide nõustamiseks.

Kuula lähemalt, milliseid teadmisi täpsemalt tema tundides on võimalik saada, miks need olulised on ning kellele tema hinnangul toitumisnõustaja õpe sobib.

➤ Loe lähemalt Toitumisnõustaja õppe kohta siit.