+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Sünnipäevad ja üritused

Korraldame laste sünnipäevadel ja muudel tähtpäevadel praktilisi ja kaasahaaravaid töötubasid, mida saame läbi viia teile sobivas kohas või meie koolitusruumides. Teeme põnevaid eksperimente ja kokkame koos lastega toite, mis valmivad lihtsalt, maitsevad hästi ja on kõigele lisaks ka tervislikud.

Meie töötubade eesmärk on sütitada noortes huvi toiduvalmistamise vastu, jagades eakohasel viisil põnevaid teadmisi toidu koostise ja söömise kohta. Lastele kokkamise õpetamine valmistab neid ette tervislikumaks, tervemaks ja kergemaks eluks. Peale toidu sisse vaatamist või ise käed külge panemist saab tervislik toit hoopis teise tähenduse.

​​Töötubasid viivad läbi kogenud toitumisnõustajad ning kõigi koolituste puhul tugineme tasakaalustatud toitumise põhimõtetele.

 • Õpetlik, kaasahaarav ja põnevate katsetega sünnipäev koos peolauaga
 • Juhendajaga programm
 • Murevaba peokorraldus sünnipäevalapse perele- sünnipäevalisi ootab täispakett
 • Töötuba viiakse läbi Tallinnas Rahvatervise Akadeemia ruumides, aga rõõmuga tullakse kohale ka teile sobivasse paika (märgi vastav erisoov broneeringu saatmisel kommentaaride lahtrisse)
Muudame laste toiduvalikud tervislikumaks!

VALI TÖÖTOA TEEMA:

Töötoa konkreetne sisu, kestus ja toiduvalik selgub teie vajadustega tutvudes. Altpoolt leiad inspiratsiooniks mõningad näited võimalikest teemadest:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna loengu või töötoa, mis vastab just teie vajadustele!

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Millise koolituse vastu tunnete huvi?

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

  Klientide tagasiside