+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

Su keha on loodud liikuma!

Kas oled tähele pannud, kui head mõtted tekivad joostes ning kui ergas on meel peale treeningut? Evolutsiooniliselt on inimese keha loodud liikuma. Samas, tänases ühiskonnakorralduses pole igapäevane liikumine enam iseenesestmõistetav ning paljud meist ei ole füüsiliselt piisavalt aktiivsed. Just seetõttu on omal kohal küsida, miks peaksime liikuma, kui palju ja mis kasu sellest saame? Lisaks saad koolitusel teada, millised liikumissoovitused kehtivad erinevatele vanusegruppidele, alates lastest kuni eakateni.

Koolituse tulemusel mõistad, millist kasu liikumisest saad ning teadvustad, milline on sulle sobiv liikumisviis ja -koormus.

KOOLITUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

 • Millist kasu me liikumisest saame?
 • Kuidas aitab liikumine kaasa organismi toimimisele?
 • Mis juhtub, kui me ei ole füüsiliselt piisavalt aktiivsed?
 • Millele tuleks liikumisviisi- ja koormust valides tähelepanu pöörata?
 • „Kui aktiivne ma pean olema?“ – liikumissoovitused eri vanusegruppidele.

KOOLITAJA

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

  Nimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Millise koolituse vastu tunnete huvi?

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega