+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

Liikumisampsud - iga liigutus loeb!

Oled juba kuulnud, et meie keha on loodud liikuma? Samal ajal tunned süüd, et jõuad ainult mõned õhtud nädalas jõusaali või õue jooksma. Õnneks saame ka tööpäeva vältel palju ära teha, et keha virgutada ning istuva elustiili mõju neutraliseerida. Praktilisel koolitusel õpid lihtsaid ja kiireid harjutusi, kuidas oma keha töös hoida ning läbi väikeste liikumisdooside energiat ja mõtteerksust luua. Koolituse tulemusel leiad konkreetseid võimalusi, kuidas tööl sundasendeid vältida ja aktiivne püsida. Boonusena on omandatud võtted rakendatavad ka kodus ja koos terve perega. Nii saad tervist toetavaid liikumisharjumusi kujundada juba maast madalast!

Koolituse tulemusel on sul pagas praktiliste liikumisampsudega, mida saad päeva vältel erksama meele ja parema enesetunde saavutamiseks rakendada.

KOOLITUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

 • Liikumisampsude mõju vaimsele sooritusele.
 • Kuidas kujundada püsivaid liikumisharjumusi?
 • Kuidas mahutada liikumisampsud oma päevakavasse?
 • Praktilised harjutused.
 • Toetavate rutiinide ja meeldetuletuste abil liikumisampsud regulaarseks.

KOOLITAJA

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

  Nimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Millise koolituse vastu tunnete huvi?

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega