+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

SAADUD TEADMISED PRAKTIKASSE!

Kas tuleb tuttav ette, et peale koolituse või loengu kuulamist on töötajad indu täis, aga argirutiini saabudes jäävad saadud teadmised unustuste hõlma?

Selleks, et saadud teadmised jõuaksid praktikasse ning neil oleks võimalus kujuneda harjumusteks, on kriitiline, et nendega tekiks isiklik suhestumine. Seepärast on harjumuste muutmise programmi oluliseks nurgakiviks praktilised tööriistad ja vaheülesanded koolitajatelt. Nii saab erinevaid meetodeid omal nahal järgi proovida, mis on oluliseks eelduseks, et saadud teoreetilised teadmised ka reaalselt igapäevas rakendust leiaksid.

OSALEDES “RAHVATERVISE AKADEEMIA ELUSTIILI PROGRAMMIS” SAAD LISAKS:

Praktilised töövahendid ja juhendid.

Koolitustega kaasnevad praktilised töövahendid, mille abil hõlpsasti saadud teoreetilisi teadmisi rakendada. Olgu selleks nutikad menüü ja toidukordade planeerimise mudelid, lihtsad retseptiideed, heade unerutiinide loomise raamistik, füüsilised harjutused, mis ergutavad keha või teadlikkuse harjutused, mis rahustavad meelt – programmi lõpuks täitub osaleja ”tööriistakast” lihtsate ent vajalike meetoditega, mille abil igapäevaselt tervist toetavat elustiili luua.

Osaleda põnevates harjutustes ja väljakutsetes.

Selleks, et teadmised ka päriselt kasutusse jõuaksid, on oluline erinevad praktikad omal nahal järele proovida. Just sellele mõeldes on meie koolitajad välja töötanud sihipärased, aga seejuures ka meeleolukad ning kergesti teostatavad harjutused ning väljakutsed. Erinevad praktilised momendid leiavad aset koolituste vahelisel perioodil, misläbi hoitakse fookust kogu programmi vältel. Samas on harjutuste näol tegu väikeste ”ampsudega”, mis on kõigile jõukohased, seda ka kiire elutempo puhul.

Elustiilimärkmiku “Harjumused, mis loovad muutust!”

Rahvatervise Akadeemia tervise ekspertide poolt välja töötatud elustiili märkmik võimaldab osalejal eesmärgistada oma tervist toetavaid tegevusi, jälgida progressi ning hoida programmi vältel motivatsiooni. Lisaks koondab see tehtud harjutusi ja töövahendeid, mille juurde on lihtne ka koolituste järgselt tagasi pöörduda. Digitaalset märkmikku on võimalik täita arvutis kui ka soovi korral ise välja printida.

UURI KA TÄIENDAVATE VÕIMALUSTE KOHTA:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

    Nimi (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Telefoninumber (nõutav)

    Millise koolituse vastu tunnete huvi?

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega