+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Meie vilistlased

Maria Veski
Maria Veski - Toitumisnõustaja õppe vilistlane
9 07 2021

Saa tuttavaks meie vilistlasega – Maria Veski

//
Kommentaarid0

Maria Veski hüüdnimega Mia on järgmine Rahvatervise Akadeemia silmapaistev Toitumisnõustaja õppe vilistlane, keda soovime Sulle tutvustada.

Lisaks oma soojale ja siiralt südamlikule olemusele on ta silmapaistev ka oma loomingu poolest. Nimelt on just tema Miaspiration blogi ja instagrami konto imeilusate piltide ja vesistama panevate retseptide looja ja autor.

Maria töötab ka toitumisnõustajana ning üheks tema põhimõtteks on see, et toite ei saa sildistada “hea”, “halb”, “tervislik”, “ebatervislik”, “kasulik”, “kahjulik” jne – Sinu jaoks hea ja tervislik toit on see, mis paneb Sind tundma oma kehas hästi, tervena ja elujõulisena – ning see on inimeste lõikes väga erinev.

Niinimetatud tervisliku elustiili poole pürgimine ei pea ilmtingimata tähendama oma lemmikutest (toidud, maiustused, vahepalad) loobumist – ka koorene pasta, jäätis ning šokolaad on vägagi lubatud toidud. Mõtle hoopis, mida saaksid oma praegusele menüüle juurde lisada, et eined Sinu keha jaoks veelgi paremaks muuta ja seda äärmustesse kaldumata.

Miaspiration blogist leiad väga palju ideid, kuidas oma praegune toidulaud muuta veelgi nauditavamaks – seda nii kõhu ja maitsemeelte, kui ka silmadega.

Järgnevas videos räägib Maria Veski ehk Mia oma teekonnast toitumisnõustaja ameti, toidublogija ja -fotograafiani.

Järgmine Toitumisnõustaja õpe algab juba 24.08.2023. Koolitus annab põhjaliku ülevaate toidust ja toitumisest, toidu ja tervise omavahelistest aspektidest, haiguste ennetamisest ja tervise toetamisest.