+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

Praktilised toidu valmistamise töötoad

Vürtsita suursündmust, meeskonnaüritust või täienda tervisealaseid koolitusi tervisliku toidu valmistamise töötubadega. Saadud oskused toetavad tervislikku elustiili ja on igapäevaselt lihtsasti rakendatavad. Kulinaarseid elamusi pakkuvad töötoad sobivad suurepäraselt erinevatel tähtpäevadel, koolitustel, ettevõtte tervise- või suvepäevadel meeleolu loomiseks.

TÖÖTUBADE TEEMAD

“SALATID KIIRESSE TÖÖPÄEVA”

Selles töötoas õpitakse tegema kiiresti valmivaid ja toitainetest pakatavaid salateid, mis annavad energiat, tõstavad töövõimet ning samal ajal aitavad hoida tervist ja kaalu. Kõik valmivad toidud sobivad hästi ka tööle kaasa võtmiseks.

“HAPENDAMISE VÕLUKUNST”

Hapendatud toidud pakuvad maitseelamust, sisaldavad ohtralt kõhusõbralikke baktereid ning on pungil toitainetest. Töötoas õpid erinevaid hapendamise tehnikaid ja saad ideid ning inspiratsiooni sellest, mida tasub purki panna. Lisaks kuuled, miks on tervise seisukohast hea mõte fermenteeritud toite ja jooke oma menüüsse lisada.

“SMUUTI – VÄRVIKIREV JA KIIRE VAHEPALA”

Smuuti sobivad suurepäraselt kiiresse päeva, sest annab ajutegevuseks vajalikku energiat ning seda on lihtne kaasa võtta ja tarbida. Lisaks on smuutid hea viis rikastamaks toidulauda antioksüdantide ja vitamiinidega ning puu- ja köögiviljade menüüsse lisamiseks. Smuuti ei pea koosnema vaid puuviljadest, vaid kasutada saab ka köögivilju, seemneid ja kõike muud kasulikku. Siinkohal on fantaasia piiritu. Smuutid on kiiresti valmistatavad, igaühele jõukohased ning mis kõige olulisem – ülimaitsvad.

“TERVISLIKUD MAGUSTOIDUD JA TOORŠOKOLAAD”

Šokolaad lööb iga osaleja silmad särama ning garanteerib hea tuju kogu päevaks. Töötoas on võimalik tutvuda tooršokolaadi ja trühvlite võludega, valmistada koos maitsvaid Raffaello stiilis komme või hoopis dekoratiivseid magustoidu kausikesi. Meie töötoas valmivad maiused on kordades tervislikumad, kui poes leiduvad kommikotid. Hea võimalus rõõmustada oma töötajaid valentinipäeval või jõulupeo ajal.

“FRUKTODISAINI VAAGEN”

Fruktodisaini töötuba pakub loomingulist ja mängulist võimalust kaunistada ning kujundada puuvilja- või snäkivaagnat. Erinevatest puu- ja köögiviljadest on võimalik meisterdada nii lilli, lehti, linde, loomi kui ka välja lõigata konkreetseid kujundeid. Kunstipäraselt kaetud vaagen on iga pidulaua ehe.

Töötoa pikkuseks on enamasti 1-2 tundi ning optimaalne osalejate arv on ca 15 inimest. Töötubade jaoks saame enamus vajalikke tarvikuid ise kaasa võtta, kuid hea oleks kööginurga olemasolu.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

    Nimi (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Telefoninumber (nõutav)

    Millise koolituse vastu tunnete huvi?

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega