+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Meie koolitajad

Tuuli Taimur
Toitumisnõustaja õpe, Tuuli Taimur
27 06 2023

Saa tuttavaks toitumisnõustaja õppe koolitajatega – Tuuli Taimur

//
Kommentaarid0

Seekord tutvustame Toitumisnõustaja õppe põhikoolitajat – Tuuli Taimur´it. Tuuli on lõpetanud Tartu Ülikooli rahvatervishoiu magistriõppe ning omab terviseteaduse magistrikraadi. Ta on täiendanud end erinevatel koolitustel ja kursustel ning omab toitumisnõustaja (tase 5) ja täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust (tase 5).

Rahvatervise Akadeemia toitumisnõstaja õppes on oluline rõhk tõenduspõhistel soovitustel ning oluliselt suurem just kliendikeskse ja klienti jõustava nõustamise osa. Oluline on osata jõustada, mõtestada ning aidata kliendil endal talle sobivate lahendusteni jõuda, jagades täpselt sellist informatsiooni, nagu kliendil ka tegelikult vaja on, aidates klienti jõukohaste tegevusteni jõuda. Seetõttu on Rahvatervise Akadeemia toitumisnõustaja õppes tugev fookus ka nõustamispsühholoogia ja motiveeriva intervjueerimise moodulitel.

Kuula videost, kuidas Tuuli õppeainetes saadud teadmised ja oskused hiljem kasuks tulevad ning kes Tuuli hinnangul võiks tulla Toitumisnõustaja õppesse.

➤ Loe lähemalt Toitumisnõustaja õppe kohta siit.